Антицелюлітний масаж 4 зони

Проводиться на 4 зони: живіт, боки, попа та ноги(спереду та ззаду від коліна догори)
Антицелюлітний масаж впливає на організм комплексно. Перш за все налагоджується циркуляція лімфи та крові. Внаслідок цього знімаються набряки, виводиться зайва волога з тканин (що теж може візуально збільшувати об’єми тіла), клітини всіх тканин отримують необхідну кількість води та поживних речовин, що потрапляють туди з кров’ю.
Використовуючи масажну косметику, іноді з додаванням ефірних олій, масажист позитивно впливає не лише на жирову тканину, а й на шкіру людини. Таким чином зникають запалення та прищі, шкіра стає гладенькою, пружною та ніжною. Завдяки налагодженню процесів циркуляції рідин в організмі людина відчуває себе легко, підіймається настрій, підвищується самооцінка та лібідо.
Після курсу масажу помітно зменшується об’єм стегон, живота та сідниць, шкіра стає пружною, при стисканні шкіри немає бугорків, а прояви целюліту повністю або частково зникають. Якщо пацієнтка під час курсу масажів дотримується збалансованого харчування, спостерігається зменшення ваги тіла, фігура стає витонченою та пропорційною

Записатися
Контакти
вулиця Зодчих, 40 Цокольний поверх, Вінниця
+380 98 357 1000
Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.