Фітобочка

Фітобочка (або фіто-сауна) – це закрита вертикальна купіль, в яку подається пара, змішана з трав’яними екстрактами та натуральними маслами. Під час перебування в такій бочці тіло знаходиться всередині ємності, а голова зовні. Це допомагає попередити різке підвищення тиску через нагрівання голови та знизити ймовірність негативних наслідків перегрівання.
Фітобан має широкий перелік показань. Благотворний вплив пари на організм у поєднанні з лікарськими властивостями трав’яних зборів зробили цю просту винахід практично ідеальною заміною аптечним лікам.

Показанням для відвідування бочки можна вважати просто бажання корисно провести час та розслабитись після трудового дня без шкоди для здоров’я.
Крім користі для здоров’я кедрова бочка допоможе отримати ефект у схудненні

Записатися

Фітобочка – це один з найбільш ефективних методів очищення організму, який допомагає звільнитися від токсинів та надлишків рідини в організмі, поліпшити стан шкіри, зменшити ознаки целюліту та вагу. У Mariam Relax & Spa ми пропонуємо професійні послуги фітобочки у Вінниці.

Наші фахівці знають, як зробити фітобочку максимально комфортною та ефективною. Ми використовуємо тільки якісні інгредієнти та новітнє обладнання для проведення процедури. Ми гарантуємо, що ви отримаєте високоякісну послугу та відчуєте помітні результати.

Фітобочка – це не тільки спосіб звільнитися від токсинів, але й можливість розслабитися та відновити силу після напруженого дня. Наші клієнти повертаються до нас знову та знову, оскільки вони цінують професійність наших фахівців та високу якість послуг.

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб очищення організму та покращення стану шкіри, то фітобочка у Mariam Relax & Spa – це саме те, що вам потрібно. Записуйтесь на процедуру вже сьогодні та насолоджуйтесь відчуттям свіжості та легкості.

Контакти
вулиця Зодчих, 40 Цокольний поверх, Вінниця
+380 98 357 1000
Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.