Лімфодренажний масаж з обличчям

Лімфодренажний масаж – це різновид масажу, який дозволяє посилити обмін речовин, прискорити кровообіг і рух лімфи, зміцнити імунну систему. Також під час такого впливу з організму виводяться токсини. Процедура є безболісною і запускає процес омолодження організму на клітинному рівні.

Загальні показання

наявність зайвої ваги;варикозне розширення вен;шрами, розтяжки;набряклість;гематоми на шкірі;поганий обмін речовин;ознаки старіння шкіри;низький імунітет;відхилення у швидкості кровообігу;реабілітаційний період після травм та операцій.При якому самопочутті необхідний лімфодренажний масаж

1. Низька працездатність, поганий сон.
2. Набряклість на обличчі, темні кола під очима, набряки рук і ніг.
3. Наявність акне, вугрової висипки, пігментних плям.

У деяких випадках процедура також призначається для схуднення, як окрема методика, так і в комплексі з фізичною активністю.

Ефект від масажу:

виводить зайву рідину і токсичні речовини;сприяє наповненню клітин киснем та мікроелементами;зменшує набряклість тканин;перешкоджає віковим змінам шкіри;сприяє зменшенню прояву целюліту й гематом;зменшує розтяжки, рубці і шрами;виключає утворення варикозу;зміцнює імунітет;сприяє гарному відпочинку та міцному сну.

Записатися
Контакти
вулиця Зодчих, 40 Цокольний поверх, Вінниця
+380 98 357 1000
Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.