Масаж
НАШІ ПОСЛУГИ
Ручний масаж
Детальніше
Апартний масаж
Детальніше

Масаж у Вінниці від професіоналів

В компанії MariaM relax and spa ми пропонуємо послуги професійного масажу у Вінниці. Ми розуміємо, як важливо для наших клієнтів отримати максимальну користь від процедур масажу. Тому наші масажисти мають великий досвід та знання у галузі масажу. Ми використовуємо тільки найкращі техніки та матеріали, щоб забезпечити найкращі результати.

Різні види масажу у Вінниці

У нашому салоні масажу у Вінниці ми пропонуємо різні види масажу, які допоможуть вам розслабитися та покращити ваше самопочуття. Для тих, хто шукає зняття стресу та надмірного напруження м’язів, ми пропонуємо класичний масаж. Цей вид масажу допоможе вам покращити кровообіг, зняти напругу та відновити енергію.

Наш спа-салон пропонує такі види масажу, як класичний, спортивний, точковий, релаксуючий, тайський та інші. Класичний масаж допоможе позбутися від болю в м’язах, підвищить тонус тіла та покращить кровообіг. Спортивний масаж дозволить підготувати м’язи до фізичного навантаження та запобігти можливим травмам. Точковий масаж допоможе зняти біль та напругу у певній частині тіла, релаксуючий масаж дозволить Вам розслабитися та зняти стрес.

Ціна на масаж у Вінниці

Ми розуміємо, що кожна людина має різні потреби, тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші майстри масажу зможуть порадити вам, який вид масажу буде найкращим для вашого здоров’я та самопочуття.
Окрім професійного масажу, ми також пропонуємо інші послуги для релаксації та покращення здоров’я, такі як спа-процедури. Ви можете скомбінувати декілька послуг для досягнення максимального ефекту.

Ціни на наші послуги масажу дуже доступні і залежать від тривалості та виду масажу. Ми пропонуємо різні пакети послуг з масажу, щоб кожен зміг знайти відповідний.

Отримайте детальну
консультацію від нашого
спеціаліста

    Контакти
    вулиця Зодчих, 40 Цокольний поверх, Вінниця
    +380 98 357 1000
    Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.