Relax-масаж з обличчям

Розслабляючий масаж – це процедура, спрямована на зняття фізичного та нервового напруження. Масажист опрацьовує кожну ділянку тіла. В результаті йде стрес і втома, що накопичилася, поліпшується загальне самопочуття. Це оптимальний варіант релаксу для всього тіла, коли можна дійсно відпочити на 100%.

Поганий настрій, сонливість, постійна втома, стрес, надмірна нервова збудливість – з цим допоможе впоратися релакс-масаж. Звернувшись до нас, ви зможете насолодитися процедурою в комфортній обстановці, розслабитися в руках досвідчених майстрів.
Гарантуємо, що розслабляючий масаж тіла допоможе:
активізувати кровообіг;позбутися головного болю;зняти напругу в м’язах;підвищити загальний життєвий тонус;поліпшити роботу суглобів;нормалізувати тиск;усунути біль в спині і шиї;поліпшити поставу;викликати прилив сил.Це відмінна профілактика проти виникнення целюліту і варикозу, так як прибирає застій крові. Розслабляючий масаж тіла підвищує захисні сили організму, а значить сприяє зміцненню імунітету і посилення опірності до простудних, вірусних заболеваніям.Релакс-процедура також має сильний психологічний ефект: сприяє розслабленню, допомагає боротися з депресією і занепадом сил. Дія спрямована відразу на 3 елементи – головний мозок, нервову систему і м’язи. Такий комплексний підхід дозволить поліпшити настрій, нормалізувати сон, усунути м’язову слабкість. Уже після першого сеансу ви помітите позитивні зміни і забудь про напруги в мишцах.Наші постійні клієнти стверджують – масажна терапія надає не тільки релаксаційні, але і омолоджуючу дію. Здоровий і відпочив зовнішній вигляд, гарний настрій і відмінне самопочуття ось, що вам подарує ця процедура. При регулярному проходженні масажною терапії зміцнюється весь організм, підвищується його здатність протистояти емоційним і фізичним навантаженням.

Записатися
Контакти
вулиця Зодчих, 40 Цокольний поверх, Вінниця
+380 98 357 1000
Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.