Relax-масаж без обличчя

В основному потрібен для розслаблення внутрішніх м’язів і підняття загального тонусу всього організму. Масаж релакс добре підходить для тих, хто навантажений фізичною і розумовою роботою, має психічні та емоційні навантаження.
Життя у великому мегаполісі завжди вимагає чергування роботи і відпочинку. В якості повноцінної релаксації і чудового відпочинку, рекомендований загальний релаксуючий масаж.
Релаксуючий масаж незамінний при тривалому м’язовому і нервовому перенапруженні, перевтомі, безсонні, синдромі хронічної втоми і астенічних станах. Запускає внутрішні резерви саморегуляції і відновлення ресурсів організму, підвищує працездатність. Тривалість сеансу 1 година.
Масаж в поєднанні з аромотерапією, музичною терапією – сучасна оздоровча процедура, яка фантастично знімає втому і відновлює працездатність, знімає втому, створює гарний настрій.
Унікальність релаксуючого масажу заснована на дивовижній філософії будови душі і тіла, циркулюючої в ньому “життєвої енергії”. Масаж ліквідує застійні явища на шляху її проходження.
Вплив масажу на нервову систему:
Застосовуючи різні масажні прийоми, змінюючи їх силу і тривалість впливу, можна змінювати функціональний стан кори головного мозку людини, знижувати або підвищувати збудження центральної нервової системи, посилювати або оживляти втрачені рефлекси, поліпшувати харчування і газообмін нервових волокон і провідність нервових імпульсів.
Показання :
-При депресії,
-Занятті спортом,
-Апатії, дратівливості,
-Стресі, перевтомі,
-Порушенні сну і почуття тривоги,
-Психоемоційних навантаженнях

Записатися
Контакти
вулиця Зодчих, 40 Цокольний поверх, Вінниця
+380 98 357 1000
Масажний салон Mariam Relax & Spa © 2022.